Прання в пральні робочого одягу – нормальна практика для компаній, в яких керівники розуміють важливість правильного догляду за уніформою співробітників. «Італійська хімчистка» пропонує комплексну послугу прання для корпоративних клієнтів , завдяки якій ви зможете не тільки забезпечити належний рівень гігієни співробітників, але і отримати максимум вигоди – приємні ціни, зручні умови партнерства.

Ми приймаємо замовлення на прання білизни для фітнес-клубів, готелів, кафе і ресторанів, освітніх і медичних установ, готелів і хостелів. Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві, тому завжди йдемо назустріч клієнтам, надаємо знижки. Також салони «Італійської хімчистки» працюють за індивідуальними замовленнями.

Прання в пральні робочого одягу: чому це важливо

Підприємства, які видають своїм співробітникам спецодяг, уніформу або білизна, повинні подбати про пранні в пральні . Причин кілька:

  • Щоб видалити стійкі плями (масла, розчинники, лаки, фарби, кров, фізіологічні рідини, харчові забруднювачі), потрібні спеціальні машини та професійна хімія. У домашніх умовах неможливо якісно очистити тканини від промислових забруднень.
  • Багато матеріалів, призначені для виготовлення спецодягу, оброблені спеціальними складами з водо-, грязе-, жіроотталківающімі властивостями. Якщо прати такі вироби в побутових машинах зі звичайними порошками, захисний шар зіпсується, а тканини втратять свою функціональність. Тому потрібна правильна прання в пральні робочого одягу.
  • Спецодяг, яку використовують на промислових підприємствах, нерідко забруднюється хімічними речовинами. При пранні в домашніх умовах отруйні частинки потрапляють в каналізацію, а далі – в грунт і грунтові води. Професійні пральні машини в пральнях обладнані спеціальними фільтрами, які затримують небезпечні речовини і не допускають шкоди для навколишнього середовища.
Прання робочого одягу потрібно проводити правильно, очищаючи речі в кілька етапів за допомогою спеціальних миючих засобів. Тільки так можна добитися гідного зовнішнього вигляду, довговічності і практичності уніформи.

10 переваг прання в нашій пральні

Скориставшись комплексної послугою прання для корпоративних клієнтів, підприємець може бути впевнений, що:

1 Одяг співробітників фірми буде відповідати належним гігієнічним стандартам.

2 На речах не залишиться навіть стійких плям.

3Прання білизни , робочого одягу, об’ємних текстильних виробів пройде при правильній температурі.

4 Речі якісно просушать.

5 Захисні властивості тканин не зміняться.

6 Всі вироби збережуть первісний колір: біле НЕ посереет, а кольорове НЕ злиняє.

7 Для прання будуть використані професійні миючі засоби і засоби для виведення плям.

8 Хімічні засоби не зашкодять матеріали і при цьому ефективно видалять забруднення.

9 В процесі догляду за одягом не буде нанесено шкоди екології.

10 Якщо буде потрібно дрібні ремонт речей, співробітники «Італійської хімчистки» впораються.

Хочете дізнатися більше про послугу прання для корпоративних клієнтів? Зателефонуйте нам або відвідайте найближчий салон «Італійської хімчистки» ( адреси приймальних пунктів ). Ми чекаємо вас і постараємося не розчарувати!


Замовити послугу