«Італійська хімчистка» – це завжди кришталева чистота і приємний запах. Ви просто здаєте нам брудний одяг, білизна, текстиль, штори і спокійно займаєтеся більш важливими справами. 

У цей час наші співробітники призводять ваші речі в ідеальний порядок. Ми любимо чистоту, вміємо добиватися бездоганних результатів і будемо раді, якщо ви звернетеся до нас для прання білизни , одягу, чищення штор.

Послуги пральні: чому це вигідно

 1. Економія часу. Сучасний ритм життя диктує свої умови. Ефективна і продуктивна діяльність можлива тільки в тому випадку, якщо кожен займається своєю справою і доручає побутові завдання професіоналам. Вам не доводиться думати про прання білизни, що вивільняє час для роботи, навчання, повноцінного відпочинку і т.д.
 2. Економія грошей. Віддаючи білизна в пральню, ви економите гроші, так як не витрачаєте їх на засоби для виведення плям, миючі засоби. Пральні машини споживають електроенергію, воду, і ці ресурси оплачує компанія-виконавець. Зрозуміло, їх вартість входить у ціну хімчистки або послуг пральні , але одночасно ви отримуєте і чисту білизну.
 3. Прання та сушка великої кількості білизни. Якщо доводиться в домашніх умовах прати багато речей, це величезні трудовитрати. За один раз можна випрати лише обмежена кількість білизни, тому доводиться влаштовувати кілька прань, а потім шукати місце для сушіння.
 4. Професійний підхід. Правильна прання – особливе мистецтво. Вам потрібно знайти способи відбілювання, збереження кольору, виведення плям різного походження. Експерименти часто закінчуються псуванням речей. Набагато надійніше віддати білизна професіоналам, заплатити за послуги і отримати гарантований результат.
 5. Зручність. Адреси пралень на карті ви знайдете без праці. Пункти прийому розташовані у всіх районах Києва. Ви можете вибрати пральню поруч з будинком або роботою і вирішувати побутові завдання з максимальною зручністю для себе. Чи не хочете їхати самі – замовте безкоштовно паркан і доставку.

Особливості професійної прання одягу і білизни

Існує певний алгоритм роботи пралень:

 • Сортування білизни. Технолог сортує речі за фактурою тканини і кольору, визначає відповідний режим стріки для кожного предмета одягу.
 • Підготовка. В першу чергу професіонали займаються обробкою локальних плям.
 • Прання. Після видалення плям білизну перуть повністю. Для обробки кожного типу тканин підбирають відповідні хімічні речовини і правильний режим прання.
 • Видалення залишків миючих засобів. Полоскання – важливий етап прання. У волокнах тканин не повинно залишатися хімічних речовин, тому що вони можуть легко потрапити в організм людини через пори шкіри.
 • Сушка. В пралень використовують спеціальні сушильні машини. У процесі сушіння білизна розгладжується.
 • Прасування. Професіонали прасують речі за допомогою спеціальних пресів. Одяг та білизна набувають бездоганний вигляд.
 • Упаковка. Випрану і відпрасованих білизна має бути правильно складено і упаковано. Це теж краще доручити фахівцям.

«Італійська хімчистка» в Києві

Ми працюємо з приватними особами та організаціями, надаємо послуги пральні та хімчистки в Києві . Серед наших постійних корпоративних клієнтів – медичні установи, приватні кафе, ресторани, готелі, сауни, СПА-салони. Всі вони довірили нам догляд за білизною, одягом, шторами і протягом багатьох років із задоволенням продовжують співпрацю.

Наші фахівці приймають замовлення на прання дитячої білизни, робочого одягу. Ми використовуємо промислове обладнання перевірених торгових марок – DANUBE, GMP, MAESTRELLI. 

Для прання ваших речей у нас є все необхідне:

 • пральні машини;
 • сушильні барабани;
 • сушильно-прасувальні катки;
 • прасувальні преси;
 • сертифіковані в Україні хімічні засоби.

Ми робимо все можливе, щоб нашим клієнтам було зручно і вони залишалися задоволеними. Не витрачайте свій час на прання, довірте цю роботу професіоналам, які все життя присвятили чистоті і порядку.

Ми чекаємо вас: приходьте, пишіть , телефонуйте і робіть замовлення онлайн!


Замовити послугу