«Італійська хімчистка» пропонує послуги пральні . Це відмінна можливість забути про проблему брудної білизни, зберегти час і гроші. Займайтеся більш важливими справами, а побутові клопоти ми візьмемо на себе. Прання білизни в пральні – це зручно і вигідно. Якщо раніше послуга була популярна переважно серед корпоративних клієнтів, то зараз нею активно користуються приватні особи.

Наші двері відкриті для всіх! Адреси пралень ви можете знайти на сайті. Ми беремося за прання дитячої білизни, робочого одягу , повсякденних речей, виробів з делікатних тканин, обслуговуємо ресторани, готелі та хостели.

Чому прання білизни в пральні – це зручно

Навіть при наявності хорошої машини-автомата прання білизни забирає багато часу. Речі потрібно розсортувати, вибрати правильний режим і відповідні хімічні засоби, а після прання – висушити і акуратно скласти одяг.

Вчені підрахували витрати часу на всі ці маніпуляції для сім’ї з 4 осіб і прийшли до висновку, що робота займає 3-6 годин. Це половина робочого дня! Йдеться про час, який ви могли б витратити на заробляння грошей, відпочинок або спілкування з близькими.

Время не единственный ресурс, который приходится тратить на стирку одежды. Это дорогостоящая операция, которая лишь на первый взгляд кажется дешевой. Если вы подсчитаете стоимость воды, электроэнергии, моющих средств и трудозатраты, то с удивлением обнаружите, что цена почти не отличается от стирки в прачечной.

Что же касается качества самостоятельной обработки белья, то оно оставляет желать лучшего. Причина проста: в прачечных используют дорогостоящее профессиональное оборудование, которое удаляет грязь с одежды в разы качественнее и деликатнее, чем самая лучшая бытовая машина. К тому же обычный барабан помещает лишь небольшие вещи весом до 6-7 кг, а габаритные предметы все равно приходится сдавать в прачечную.

Час не єдиний ресурс, який доводиться витрачати на прання одягу. Це дорога операція, яка лише на перший погляд здається дешевою. Якщо ви підрахуєте вартість води, електроенергії, миючих засобів і трудовитрати, то з подивом виявите, що ціна майже не відрізняється від прання в пральні.

Що ж стосується якості самостійного опрацювання білизни, то воно залишає бажати кращого. Причина проста: в пральнях використовують дороге професійне обладнання, яке видаляє бруд з одягу в рази якісніше і делікатніше, ніж найкраща побутова машина. До того ж звичайний барабан поміщає лише невеликі речі вагою до 6-7 кг, а габаритні предмети все одно доводиться здавати в пральню.

5 переваг прання в пральні «Італійської хімчистки»

 

1 Ми приймаємо навіть сильно забруднені речі. Здаючи в прання робочий одяг, уніформу або безнадійно, як вам здається, зіпсовану річ, ви можете бути впевнені, що з пральні отримаєте її в ідеальному стані.

2 Ми за чесні ціни. Вартість послуг пральні та хімчистки – більш ніж прийнятна для Києва.

3 Ми пропонуємо комплексну послугу. Забираючи замовлення, ви відразу отримаєте відпарені і акуратно упакований білизна. Це набагато зручніше, ніж прати його самостійно, потім шукати місце для сушіння, прасувати і компактно укладати для зберігання.

4 У нас безліч пунктів прийому. Щоб здати в прання білизну, вам не доведеться довго шукати пральню. На нашому сайті є перелік адрес , напевно один з наших салонів знаходиться поруч з вашим будинком або місцем роботи.

5 Професійне обладнання та досвідчені співробітники. У нас працюють тільки ті люди, які люблять і вміють приводити речі в порядок. На допомогу їм – машини та якісні хімічні засоби.

Вам більше не потрібно замислюватися про проблему брудної білизни. Скористайтеся послугою пральні в «Італійської хімчистці», і ваші речі завжди будуть чистими!


Замовити послугу