Формула бездоганної чистоти білизни проста: індивідуальний режим прання плюс професійні миючі засоби. Однак реалізувати цю схему в домашніх умовах неможливо, адже потрібні спеціальні промислові машини і дорога хімія. Купувати все це, щоб привести в порядок особисті речі, немає сенсу: набагато простіше і дешевше звернутися в «Італійську хімчистку» і отримати чисту білизну в індивідуальній упаковці.

Прання білизни та одягу в пральні – це гарантований результат. Давайте розберемося, як професіонали обробляють речі клієнтів, щоб домогтися високої якості.

Прання білизни та одягу в пральні: як це відбувається

Коли клієнт приносить речі в салон, приймальник зобов’язаний ретельно вивчити їх, визначити стан, ступінь зношеності і рівень забрудненості. Якщо є ризик, що при пранні делікатні тканини можуть постраждати, співробітник обов’язково попереджає замовника. При здачі білизни клієнт отримує квитанцію, в якій чітко прописані особливості замовлення і зобов’язання сторін. Далі – справа за професіоналами.

Алгоритм прання одягу в пральні включає кілька етапів роботи:
  • Сортування. У «Італійської хімчистці» всі замовлення виконуються індивідуально. Перший етап обробки білизни – ретельна сортування. Завдання співробітників салону – подбати, щоб для кожного типу речей був підібраний правильний режим прання, використовувалися тільки відповідні хімічні засоби.
  • Прання білизни. Промислові машини істотно відрізняються від побутових, завдяки чому прання білизни та одягу в пральні набагато якісніше. Речі не змінюють колір, структура тканини не порушується, а бруд повністю вимивається з волокон матеріалів.
  • Сушка. В пралень використовують спеціальні сушильні барабани, в яких речі обробляють при правильному температурному режимі.
  • Фінішна обробка. Цей етап включає відпарювання речей.
  • Упаковка. Коли всі роботи закінчені, співробітникам салону залишається тільки розсортувати і упакувати їх.

Прання для корпоративних клієнтів передбачає можливість доставки замовлень. Єдине, що потрібно від клієнта, – узгодити деталі з співробітниками пральні.

Прием и стирка белья в прачечной Итальянской химчистки Киев. Адреса химчисток в Киеве и Броварах

Чим промислові пральні машини краще побутових

Навіть найкращі пральні машини побутового призначення поступаються промисловим за кількома параметрами:

  1. Запас міцності. Це наднадійних техніка, здатна працювати по 8-20 годин на день протягом багатьох років (до 25). Якщо побутову машину використовувати в такому режимі вона не прослужить навіть року.
  2. Великий вибір режимів прання. Співробітник пральні може точно розрахувати час, необхідний для обробки кожної партії білизни і запустити машину в тому режимі, який підходить найкраще.
  3. «Розумна» система управління. Сучасна техніка для пралень забезпечується точної електронікою, яка вміє не тільки правильно дозувати хімічні засоби, але ще і економити ресурси.
  4. Якісне полоскання і віджимання. З барабана промислової машини білизна виходить ідеально чистим і майже сухим. На ньому не залишається слідів хімії.
  5. Швидка сушка. Промислова машина висушує речі вдвічі швидше, ніж звичайна. Це вигідно для клієнта, адже він може раніше отримати своє замовлення.
«Італійська хімчистка» приймає замовлення на прання робочого одягу , білизни для готелів, хостелів, медичних і освітніх установ, фітнес-центрів, кафе і ресторанів.

Адреси пралень в Києві і Броварах вказані на нашому сайті. Виберіть зручний салон і оформите перше замовлення. Ми чекаємо вас!


Замовити послугу