Що являють собою пральні та чому їх послуги так популярні? Сучасні пральні-хімчистки – це підприємства, оснащені за останнім словом техніки. Співробітники нашої пральні в Києві беруться не тільки за прання одягу, вони здатні відновити речі, які вже втратили презентабельний зовнішній вигляд. І ця економія вашого часу і професійна прання за прийнятну ціну .

Фахівцям, що працюють ні з конкретними організаціями (наприклад, готелями або установами), а з замовленнями від безлічі приватних осіб і компаній, доводиться стикатися з різними завданнями. Вони постійно вивчають нові технології прання білизни, одягу , хімчистки одягу , килимів і штор.

За роки роботи співробітники салонів «Італійської хімчистки» накопичили величезний досвід, який допомагає їм вирішувати завдання будь-якої складності, усувати найстійкіші забруднення і приводити в порядок навіть дуже зношені речі.

Як працює наша пральня в Києві?

Професійна прання одягу здійснюється в кілька етапів:

  • Підготовка. На цьому етапі технолог визначає тип тканини і особливості забруднень. Він приймає рішення про те, якими засобами слід виводити плями. Це принципово важливий момент, тому що барвник матеріалу повинен без проблем витримувати вплив хімічних препаратів.
  • Прання. Професійні засоби для прання кардинально відрізняються від побутової хімії. Якщо звичайні пральні порошки підходять для будь-яких тканин, то спеціалізована хімія більш «вибіркова» і ефективна, тому що передбачається, що технолог хімчистки та пральні визначить правильний склад для кожного матеріалу.
  • Полоскання і кондиціонування. Навіть самі щадні хімічні склади потрібно ретельно вимивати з тканин, щоб запобігти алергічні реакції. На етапі полоскання речі рятують від залишків пральних складів і сторонніх запахів. Для цього використовують кондиціонери для білизни, спеціальні нейтралізатори, підкрохмалюють кошти.
  • Сушка. У процесі сушіння потрібно домогтися не тільки видалення вологи з тканин, але і підготувати речі до прасуванню. У цьому допомагають висококласні сушильні машини.
  • Прасування. В послуги пральні входить прасування речей і надання їм презентабельного вигляду. У салонах «Італійської хімчистки» цю роботу виконують сушильно-прасувальні катки GMP.
  • Упаковка білизни для повернення клієнту. Кожен виконане замовлення потрапляє в руки майстра, який професійно складає випрані речі і ретельно упаковує. Клієнту залишається тільки забрати акуратний пакет.

Які засоби для прання використовують майстри «Італійської хімчистки»?

Існує безліч хімічних складів для прання. Це порошки, гелі, рідини, засоби для виведення плям. Професіонали висувають високі вимоги до хімії. Вона повинна бути безпечною, екологічною, надефективного і одночасно щадить по відношенню до тканин і барвників.

Співробітники «Італійської хімчистки» віддають перевагу засобам надійних торгових марок. Для прання одягу частіше використовуються рідкі склади. Хоча вони поки не користуються особливою популярністю у населення в цілому, фахівці вважають, що майбутнє саме за такою хімією. Вона відмінно справляється з забрудненнями, не псує тканини і добре вимивається з волокон матеріалів.

Ми із задоволенням візьмемо на себе турботи з прання ваших речей. Запрошуємо до співпраці корпоративних клієнтів і підприємства, пропонуємо послуги прання робочого одягу. Адреси пралень в Києві і в Броварах, ви знайдете на сторінці «Контакти». Вибирайте відповідний салон і носите бездоганні речі!


Замовити послугу