Пральні машини-автомати вражають уяву кількістю функцій і нових можливостей, які відкриваються для господинь. І все ж навіть найкраща побутова машинка – далеко не панацея. Вона не здатна відіпрати застарілі плями, а речі з делікатних тканин можуть бути взагалі безнадійно зіпсовані. 

Невже доведеться прати вручну з ризиком пошкодити вироби? 

Ні! «Італійська хімчистка» пропонує оптимальний варіант – прання одягу в пральні.

Ми ідеально відіпрати ваші речі, виведемо плями і правильно висушити навіть найніжніші тканини. Ви отримаєте вироби в бездоганному стані. Біле залишиться білим, а кольорові речі – яскравими. Шовкові, трикотажні вироби збережуть первозданну форму, а від забруднень не буде навіть сліду.

5 порад, як вибрати пральню

Для початку розберемося, за якими критеріями вибирають правильну пральню:

  1. Місце розташування. Вибирайте пункт прийому, який розташований поруч з вашим будинком, роботою або місцем, яке ви часто відвідуєте. Для цього з’ясуйте адреси хімчисток і пралень в зручних для вас районах.
  2. Ефективність роботи. Важливо, щоб в пральні було встановлено сучасне обладнання і працювали кваліфіковані співробітники. Ви можете знайти реальні відгуки про хімчистки і пралень, які вам підходять за місцем розташування. Зупиніть вибір на компанії з гарною репутацією.
  3. Сервіс. Уважне ставлення до побажань клієнтів і широкий спектр послуг – це складова успіху будь-якої хімчистки та пральні. Перш ніж здати в прання речі, ознайомтеся з переліком послуг, відгуках про якість сервісу.
  4. Доставка . Прання з доставкою – це не розкіш, а нагальна потреба. Якщо вам важко виділити час, щоб забрати речі, виберіть пральню, яка сама доставляє замовлення.
  5. Ставлення до клієнта. Співробітники «Італійської хімчистки» завжди раді відвідувачам. Вони докладають усіх зусиль, щоб кожна річ стала бездоганно чистою, а замовник – задоволеним. Ми сподіваємося, що всі наші колеги люблять своїх клієнтів, але на практиці буває по-іншому. Тому звертайте увагу на ставлення співробітників хімчисток до своєї роботи і до вас особисто.

Як до речі, наші сервісні послуги відповідають всім вашим вимогам.

Наша пральня в Києві: технологія процесу

Ми надаємо послуги пральні в Києві та з задоволенням приймемо ваші речі для прання. Перед тим як принести їх до нас, розсортуйте вироби за кольорами і фактурою тканин, очистіть кишені одягу. Це важливо! Якщо у вас є особливі побажання щодо прання якоїсь конкретної речі, обов’язково повідомте про це нашому співробітнику, який приймає замовлення.

Етапи прання речей в пральні:

  1. Сортування . Вироби сортують за типами тканин і поміщають у відповідні контейнери.
  2. Прання. В пралень встановлені професійні машини для прання, роботу яких контролює оператор. Його завдання – стежити, щоб вистачало миючих складів і дотримувався графік прання виробів.
  3. Полоскання. Будь-які хімічні речовини небажані на тканини, тому речі ретельно виполіскують.
  4. Сушка. Процес сушіння в сушильній машині поєднується з прасуванням. Речі «продувають» гарячим повітрям і розпрямляють.
  5. Упаковка. Останній етап роботи – індивідуальна упаковка кожного замовлення.
У «Італійської хімчистці» встановлено обладнання: пральні машини і сушильні барабани французького та італійського виробництва. Ми вибрали найкращі промислові машини для своєї пральні, щоб речі наших клієнтів були в ідеальному порядку.

Якщо потрібно, наші співробітники доставлять випрану білизну до вас додому. Ми гарантуємо високу якість послуг, хороший сервіс, індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення. Звертайтеся!

Ви можете прямо зараз зробити замовлення по телефону, або написати нам . Будь-який ваш питання не залишиться без уваги.


Замовити послугу