Як вибрати пральню в Києві – питання, яке актуальне завжди. Чимала кількість людей виявляють крайнє занепокоєння з приводу того, що в пральні можуть зіпсувати одяг або текстильні вироби, наприклад, Портьєри, яким необхідні особливі умови в процесі прання.

однак, проблему збереження одягу і вибору пральні в Києві вирішити досить просто: необхідно делегувати цю роботу професіоналам і відповідально, зі знанням справи, підійти до вибору пральні.

У Києві є велика кількість компаній, які надають послуги прання білизни, що значно ускладнює вибір. До речі, компанія «Італійська хімчистка» теж в цьому списку.

Адже кожен з варіантів може бути цілком надійним і здатний надати замовнику високий рівень послуг.

Пропонуємо ряд основних порад щодо вибору пральні.

Як правильно вибрати якісну пральню в Києві

 • Спочатку, необхідно отримати інформацію про те, скільки часу фірма працює у відповідному сегменті ринку. Тривалий час роботи в певній сфері – відмінний показник надійності і професіоналізму компанії, високої якості послуг, що надаються.
 • Відмінним вибором буде пральня “Італійська хімчистка” в Києві, яка активно пропонує свої послуги з 2004 року.
 • Перш ніж зробити вибір на користь тієї чи іншої компанії, необхідно зібрати інформацію про неї, щоб бути впевненим, що пральня відповідає вашим очікуванням.
 • Якщо таких відомостей немає в незалежних джерелах, то ви можете отримати будь-яку інформацію про роботу обраного Вами прального комплексу, зателефонувавши в «Відділ обслуговування клієнтів».
 • Оскільки ціна послуг прання білизни-важливий пункт при виборі пральні в Києві, то цю тему теж слід вивчити і вибрати відповідний для вас за ціною варіант в Києві.
 • Однак, не варто керуватися тільки цими показниками при виборі пральні в Києві: низька ціна прання білизни може говорити і про низьку якість послуг.
 • Проведіть моніторинг цін кілька пралень компаній, проведіть порівняння цінової політики і визначитеся з вибором своєї пральні.
 • При дзвінку в “Відділ обслуговування клієнтів” уточніть інформацію про паркан і доставку білизни.
  Важливим фактором є наявність в пральні мережі пунктів прийому білизни.
 • У висновку, прочитайте відгуки клієнтів на сайті компанії. Визначте кількість позитивних відгуків про роботу пральні: якщо більшість клієнтів задоволені роботою фірми, то ваш вибір буде вірним.
Якщо ви зацікавлені, щоб ваші речі були випрані якісно і не зіпсовані, і ви не відчували ніяких незручностей, то слід вибрати і звернутися в професійну пральню компанію з хорошим рейтингом.

Але з представленого на відповідному ринку великої кількості пралень дуже складно зробити правильний вибір. Тому, вам необхідно зупинитися на декількох варіантах.

Впевнені, що представлені поради допоможуть вам зробити правильний вибір кращої пральні компанії в Києві.

“Італійська Хімчистка» у Києві надає повний комплекс послуг для населення і корпоративних клієнтів.

 • Послуги пральні: прання одягу; натільної та постільної білизни; скатертин, серветок; махрових виробів (халати, рушники, простирадла); прання уніформи; прання спецодягу.
 • Послуги хімчистки: Одяг; Взуття; Аксесуари; текстильні вироби; штори; шкіряний одяг; хутряний одяг; пуховики.
 • Вивезення та доставка Вашого замовлення безкоштовно.
 • Пункти прийому “Італійської хімчистки” в Києві.

Телефонуйте, приходьте! “Італійська хімчистка” завжди рада надати вам якісні послуги пральні та хімчистки.


Замовити послугу