Ми пропонуємо вигідний пакет умов «Чистий корпоратив» для підприємств і організацій. Наші клієнти – готелі, комерційні сауни та лазні, лікарні, СПА-салони і підприємства громадського харчування. Ми приймаємо постійні замовлення на прання робочого одягу, уніформи Послуги хімчистки-пральні від «Італійської хімчистки» – це ваша зручна можливість забезпечити бездоганну чистоту без зайвих зусиль.

Послуги хімчистки-пральні – максимальна вигода

Для багатьох бізнесменів чистота робочого одягу, постільної білизни і предметів інтер’єру – головний пріоритет. Це особливо важливо для готелів, медичних установ, СПА-салонів. Як правило, власникам таких організацій доводиться робити вибір: встановити обладнання для власної пральні або скористатися послугами надійної фірми, яка буде виконувати замовлення якісно і точно в обумовлений термін.

Є 5 серйозних аргументів на користь послуг «Італійської хімчистки»:

1Гроші. Купівля промислових пральних машин, сушильних барабанів, прасувальних катків – це чималі вкладення. Згодом витрати окупляться, але на це піде не один рік. Звертаючись в нашу пральню-хімчистку , ви рятуєтеся від додаткових інвестицій, економите на енергоресурсах і зарплатах прачок.

2Зручність. Прання в пральні не відніме у вас жодної зайвої хвилини часу, вам не доведеться докладати зусиль для пошуку та / або навчання кваліфікованого персоналу. Ми самі подбаємо про обслуговування вашого бізнесу відповідно до того графіка, який ви вважаєте за зручним.

3Доставка. Укладаючи договори на прання для корпоративних клієнтів, ми обговорюємо деталі співпраці. Якщо потрібно, організуємо безкоштовний вивіз білизни в пральню і доставку готових замовлень.

4Персонал. Для якісного прання в пральні потрібні кваліфіковані співробітники з великим досвідом. У нас працюють чудові фахівці в сфері клінінгу, і вони справляються з завданнями будь-якої складності.

5Великий перелік послуг. Ми займаємося не тільки пранням, але і хімчисткою килимів , ковдр, пледів, покривал, штор, верхнього одягу, взуття. У «Італійської хімчистці» є все обладнання і засоби для виконання будь-якого замовлення.

До відома корпоративних клієнтів

Ми знаємо ціну часу бізнесмена і гарантуємо виконання замовлень точно в строки. Всі речі будуть в ідеальному стані. В процесі прання ми забезпечуємо комплексний догляд за білизною і одягом: виводимо плями від жирів, продуктів харчування, барвників, паливно-мастильних речовин.

Всі хімічні склади пройшли перевірку якості. Їх безпеку і гіпоалергенність підтверджені відповідними сертифікатами, тому ви безбоязно можете довірити нам прання дитячої білизни, медичних халатів, серветок для ресторанів і кафе. Кожна партія чистої білизни буде ретельно складена і упакована. У цій упаковці ви зможете зберігати її протягом будь-якого часу.

Вартість прання білизни – від 20-25 грн. / Кг. Доставка по Києву – безкоштовна. Деталі можна уточнити, зателефонувавши до нашого офісу.

Зробіть крок до взаємовигідної співпраці – наберіть номер телефону «Італійської хімчистки»!

 


Замовити послугу