Холодний сезон – жорстоке випробування для верхнього одягу. Протягом декількох місяців речі піддаються негативним впливам зовнішнього середовища: перепадів температур, підвищеної вологості, вітрам. Навіть якщо до весни не видно плям, хімчистка одягу після сезону обов’язкове, адже її зовнішній вигляд залишає бажати кращого, а матеріали втрачають свої теплоізоляційні властивості. Точно так само необхідно привести в порядок взуття .

У салонах «Італійської хімчистки» подбають про ваших речах. Гарантуємо найкращі ціни на хімчистку одягу в Києві. Наші майстри повернуть вашим речам первозданний зовнішній вигляд: біле залишиться білим, а кольори збережуть соковитість.

Ми дбайливо виконуємо хімчистку шкіри, хутра, делікатних тканин, видаляємо плями. Фахівці наших салонів здатні реанімувати навіть той одяг і взуття, яку ви вважаєте безнадійно зіпсованою.

Навіщо потрібна хімчистка одягу після сезону: 4 аргументу «за»

Дбайливе ставлення до верхнього одягу збільшує термін її служби, але не гарантує збереження властивостей матеріалів і вже тим більше приємного зовнішнього вигляду. Зате чистка профільними фахівцями, навпаки, може повернути їй первозданну красу і функціональність.

Хімчистка одягу після сезону вигідна клієнтам салонів з кількох причин:

1 Виведення плям. Найчастіше власник речі навіть не підозрює, що вона покрита дрібними малопомітними плямами, що залишилися після дощу і снігу. Це буває очевидним тільки після чистки спеціалізованими засобами, коли річ стає яскравішим і красивіше. Також можна легко позбутися від плям, які кидаються в очі і роблять неможливим подальше використання

2 Збереження утеплюють властивостей. Хімчистка хутра потрібна не тільки для того, щоб одяг красиво виглядала. У період шкарпетки речі піддаються впливу пилу і вологи, через що ворсинки хутра звалюються, злипаються. Після чистки вони розправляються, і шуби, хутряні деталі курток і дублянок знову стають теплими і переливаються.

3 Підготовка до зберігання. Хімчистка взуття, шуб, курток і дублянок потрібна для правильного зберігання речей. Після обробки професійними засобами вони не тільки стають чистими – знижується ймовірність, що матеріали вразить моль. У «Італійської хімчистці» речі компактно упаковують. Ви можете забрати одяг після обробки і відразу відправити на зберігання в тому ж пакеті.

4 Економія. На хімчистку ціна набагато нижче, ніж на нову якісну річ. Навіть якщо здається, що одяг вже не придатна для шкарпетки, варто з’ясувати адресу хімчистки і віддати її майстрам. Професіонали дарують їй друге життя.

Зверніть увагу! Не варто самостійно виконувати чистку речей, орієнтуючись на «бабусині поради» з інтернету. Як мінімум хоча б тому, що за часів тих бабусь, які радили, не було матеріалів, з яких виготовлені сучасні речі. Це дійсно може привести одяг в повну непридатність, і тоді навіть кращі фахівці не зможуть повернути її до життя.

Химчистка одежды в Киеве и Броварах. Химчистка шуб, дубленок, пуховиков

Поради майстрів «Італійської хімчистки»: що варто пам’ятати клієнтам

Є кілька правил, яким має слідувати будь-яка людина, що прагне утримувати в порядку свої речі. До них варто прислухатися.

1. Головне в чищенні – це регулярність

Верхній одяг і взуття слід чистити не рідше 1 разу на рік – відразу після закінчення холодного сезону. Краще заздалегідь дізнатися відгуки про хімчистці , в яку плануєте віддати речі, щоб не втрачати часу дарма.

2. Старі плями – вороги речей

При першій же можливості віддайте в хімчистку пальто або куртку з плямою. Ідеальний варіант – чистка відразу після появи плями. Крайній термін – закінчення холодного сезону. Ні в якому разі не відправляйте річ на зберігання. Чим довше пляма залишається на тканині, тим складніше його вивести.

3. Звертайте увагу на ярлики

Букви на ярликах позначають допустимі режими прання і чищення речей. Якщо одяг виготовлений з комбінованих матеріалів, далеко не кожен салон візьметься за її чистку, бо одні деталі можуть вимагати вологої обробки, а інші – сухий. Розумне рішення проблеми: якщо сумніваєтеся, зверніться в «Італійську хімчистку» (адреса можна знайти на нашому сайті) і проконсультуйтеся з майстром.

4. Не ризикуйте взуттям, шкірою та хутром

Якщо тонку вітровку ще можна випрати в машині, то взуття, вироби зі шкіри та хутра вимагають дбайливого звернення. Їх обов’язково слід віддати професіоналам.

5. Задавайте питання майстрам

Коли здаєте речі в салон, обов’язково уточнюйте, як майстер буде звертатися з фурнітурою. Можливо, деякі деталі доведеться видаляти. У «Італійської хімчистці» працюють досвідчені приймальники, і вони самі вам пояснять порядок обробки речі. Не соромтеся задавати уточнюючі питання.

Салони «Італійської хімчистки» чекають вас в Києві і Броварах! Приносьте речі, якими ви дорожите, а ми зробимо все можливе, щоб вони радували вас довгі роки. При прийманні речей ми видаємо квитанцію, в якій прописані найменші нюанси. Це договір , в якому вказані зобов’язання обох сторін – салону і клієнта.

Ми відповідально ставимося до своєї роботи і гарантуємо її якість. Звертайтеся!


Замовити послугу