Шкіряний одяг актуальна в усі часи. Гарна куртка або дублянка надійно захищає від холоду, вітру, снігу і може прослужити багато років. Однак навіть найякісніша річ з часом зношується, втрачає зовнішній вигляд під впливом чинників навколишнього середовища – дощу, снігу, морозу. 

Крім того, змінюється мода на колір, і іноді дуже шкода відмовлятися від улюбленої речі тільки тому, що вона «не в тренді». Хімчистка шкіряного одягу вирішує всі ці проблеми одночасно.

У «Італійської хімчистці» ви можете замовити цілий комплекс послуг по догляду за речами зі шкіри та замші:

  • загальну чистку виробів;
  • оновлення кольору;
  • відновлення покриття;
  • обробку водовідштовхувальними складами.
Ми приймаємо замовлення на хімчистку шкіряних виробів будь-якого типу: шкіряної і замшевого одягу, дублянок, взуття, сумок, ременів і поясів. 

Майстри оцінюють стан речі, підбирають необхідні склади і дбайливо обробляють кожну річ. Вони не тільки видаляють плями, але і відновлюють текстуру матеріалу, його водовідштовхувальні властивості, оновлюють колір або повністю перефарбовують виріб, обробляють антистатичними засобами. І все це – за адекватною ціною .

Особливості хімчистки шкіряних виробів

Для хімчистки куртки, замшевого головного убору і нубуковой взуття майстри застосовують абсолютно різні технології. В основному, використовують аквачищення і суху чистку. Метод повинен вибирати кваліфікований технолог, так як це найважливіший етап роботи, від якого залежить весь подальший хід процесу і кінцевий результат.

Натуральну шкіру обробляють жиром, щоб повернути їй еластичність. Матеріал стає шовковистим, приємним на дотик, а його стійкість до впливу негативних факторів зовнішнього середовища підвищується. Ця процедура називається жирування. Для кращої водостійкості шкіру просочують спеціальними складами.

Якщо на виробі є хутряна обробка, використовують метод т.зв. ворсування. Це обробка хутра за допомогою ворсувальних машинки. Вона допомагає відокремити волоски один від одного, піднімає їх. Після ворсування хутро стає пухнастим, здається набагато густіше, багатше виглядає.

Які вироби зі шкіри можна почистити в нашій хімчистці?

У «Італійську хімчистку» найчастіше приносять речі з таких матеріалів:

  • Замша. Матеріал виготовлений методом жирового дублення з шкур тварин. Він дуже красиво виглядає, приємний на дотик, добре захищає від холоду. При всіх своїх перевагах замша має один, але серйозний недолік: вона швидко втрачає зовнішній вигляд, якщо за нею неправильно доглядати. Наші майстри призводять в ідеальний порядок куртки, рукавички, сумки, ремені, взуття із замші.
  • Нубук. Матеріал багато в чому нагадує замшу і також виготовлений з шкур великої рогатої худоби, але при цьому грубіше, міцніше і твердіше. З нубуку найчастіше шиють взуття або верхній одяг. Згодом матеріал втрачає колір, а його структура змінюється. У «Італійської хімчистці» ваша нубуковой одяг або взуття знайде друге життя. Речі будуть виглядати так, як ніби ви тільки недавно їх купили.
  • Крек. Шкіра після особливої термічної обробки стає зовні схожою на замшу, проте її структура відрізняється більшою щільністю і «зернистістю». Це відмінний матеріал для пошиття теплих курток і зимового взуття. Хімчистка шкіряного одягу такого типу має свої особливості, тому краще не пробувати самостійно чистити або фарбувати речі з крека. Цим повинні займатися фахівці.

Зрозуміло, ви можете принести шкіряні речі в «Італійську хімчистку» тоді, коли вважаєте за необхідне, але все-таки краще робити це щороку. Після сезону носіння речі вже мають дрібні дефекти, і наші майстри усунуть їх ще до того, як вони стануть помітні. Наступний сезон ви можете зустріти зі «старим-новим» гардеробом в ідеальному стані.

Якщо ви купили новий одяг і стара шкіряна сумочка або замшеве взуття не підходять до неї, не поспішайте розлучатися з улюбленими речами! Ми знаємо, як перетворити одяг, взуття, аксесуари до невпізнання. Ми вичистимо, пофарбуємо шкіру, повернемо густоту і лиск хутряний обробці, а замші – її розкішний зовнішній вигляд.

Ми любимо гарний одяг, сподіваємося, що ви – не виняток. Саме тому ми із задоволенням допоможемо вам зберегти її. В нашій хімчистці є все необхідне обладнання, хімічні склади, а найголовніше – вмілі співробітники. Всі замовлення ми виконуємо окремо, індивідуальний підхід гарантовано.

З’ясуйте адресу найближчої «Італійської хімчистки» в Києві і принесіть улюблені речі до нас. Впевнені: вам так сподобається результат, що ви станете нашим постійним клієнтом. Чекаємо Вас! Телефонуйте!


Замовити послугу