Хімчистка пуховиків у весняно-осінній період стає найактуальнішою темою. За зиму такі речі накопичили багато вуличного пилу та інших забруднень, а також ввібрали в себе неприємні запахи.

Навіщо потрібна хімчистка пуховика

 • Навіть якщо візуально верхній одяг здається чистою, важливо розуміти, що пуховик має в якості основи наповнювач, який потребує чищення.
 • Крім того, зберігати зимові речі в гардеробі значно приємніше і безпечніше в чистому вигляді і при настанні холодних сезонів вам вже не доведеться турбуватися про підготовку одягу до носіння.
фахівці компанії “Італійська хімчистка” в Києві, дадуть відповідь на всі ваші запитання про хімчистку пуховиків, нададуть інформацію про технології процесу.

Чи потрібно здавати пуховик в хімчистку?

"Итальянская Химчистка" в Киеве - пункты приема пуховиков в химчистку. Доставка заказа.

Як правило, кожен власник пуховика, хоча б раз замислювався над питанням: “А чи можна звернутися за допомогою в хімчистку?»

 • щоб зрозуміти, чи можна ваш пуховик піддати хімічній чистці в хімчистці, досить поглянути на маркування на язичку вироби;
 • маркер у формі кола з латинською буквою всередині або без неї говорить про те, що куртку можна піддавати хімічній чистці, вона не позначиться на її якості;
 • якщо такий значок перекреслений, то необхідно вибрати альтернативний підхід до чищення виробу;

Символи для хімчистки пуховика

"Итальянская Химчистка" в Киеве и Броварах. Чистка кожи, меха, пуховиков, пальто Стандартна Хімчистка сухим способом із застосуванням розчинників для символу ” F ” і тетрахлоретилену.
"Итальянская Химчистка" в Киеве и Броварах. Чистка кожи, меха, пуховиков, пальто Суха чистка щадного типу для символу “P”.
"Итальянская Химчистка" в Киеве и Броварах. Чистка кожи, меха, пуховиков, пальто Звичайна прання сухого виду, в якій застосовуються вуглеводні з температурою кипіння (перегонки) 150-210°з і температурним режимом загоряння – 38-60°з (бензин важкого типу).
"Итальянская Химчистка" в Киеве и Броварах. Чистка кожи, меха, пуховиков, пальто Щадна суха чистка для символу “F”.
"Итальянская Химчистка" в Киеве и Броварах. Чистка кожи, меха, пуховиков, пальто Заборона на хімічну чистку сухого типу.
"Итальянская Химчистка" в Киеве и Броварах. Чистка кожи, меха, пуховиков, пальто Суха чистка може проводитися за допомогою будь-яких розчинників.

Символ скасовано.

Що робити, якщо маркування на пуховику немає?

У цьому випадку професійні технологи “італійської хімчистки” в Києві (пункти прийому хімчистки), проведуть оцінку типу тканини і наповнювача вироби і визначать чи можна його чистити в хімчистці і які склади будуть найбільш ефективні і безпечні.

Технологія хімчистки пуховика

У компаніях, що спеціалізуються на хімічній чистці, в арсеналі є великий набір методів для різних типів матеріалу і наповнювача пуховиків.

Суха чистка пуховика хімічними засобами

 • головне достоїнство такого підходу до чищення виробів зі спеціальними наповнювачами-відсутність води, що дозволяє наповнювача не скочуватися і усуває можливість появи розлучень;
 • воду замінюють хімічними складами, вибір яких знаходиться в прямій залежності від типу тканини і складності забруднень;

Особливості сухої хімчистки пуховика

 • використання спеціальних засобів для пуховиків, здатних вивести будь-які забруднення з різних типів матеріалів;
 • застосування в роботі манекенів, що дозволяють не допустити деформацію пуховика;
 • в роботі використовуються екологічні професійні чистячі речовини, які не становлять небезпеки для людей і тварин, і повністю вимиваються з тканини;
 • Хімчистка сухим способом-це традиційний метод видалення бруду і плям і можливість його використання вказується на ярликах речі знаком «коло».

Аквачистка пуховиків в хімчистці

"Итальянская Химчистка" в Киеве - пункты приема пуховиков в химчистку. Доставка заказа.

Це інноваційний підхід в хімчистці пуховиків.

 • Технологія аквачистки пуховика заснована на застосуванні професійних складів, що розчиняються у воді, що дозволяє їм глибоко впроваджуватися в волокна матеріалу, але не залишатися в наповнювачі вироби;
 • це забезпечує якісну хімчистку пуховика від пилу і різного роду забруднень під його зовнішньою частиною;
 • аквачистка, крім усього, передбачає застосування спеціальної машини, яка схожа на пральну машину, але має розширений функціонал.

Особливості обладнання для аквачистки пуховиків

 • вибір режиму напору і кількості використовуваної води для забезпечення якісного результату;
  тонка настройка температури на кожній стадії процесу;
 • оптимально підібрана кількість миючого засобу для пуховиків і послідовність їх застосування;
  віджимання і сушка речей в барабані.

Замовнику досить складно знайти найефективніший метод чищення пуховика в хімчистці. Але технологи хімчистки при прийманні речі допомагають визначитися з технологією обробки.

Повні відомості про чищення пуховиків можна отримати, якщо звернутися до інформації на його ярлику. Там зображені маркери-покажчики, які розкажуть чи можна використовувати аквачистку і які кошти повинні при цьому братися в роботу.

Скільки часу потрібно для хімчистки пуховика

 • Процес хімчистки пуховика в спеціалізованій компанії включає в себе сушку вироби, і за часом займає два – три дні.
 • Скільки точно за часом ваш пуховик пробуде в хімчистці, вам скаже фахівець на етапі прийому речі в чистку.
 • Часовий проміжок знаходження вироби в хімчистці пов’язаний з рівнем його забруднення, а також наявністю складних плям, які окремо піддаються обробці.

Чому хімчистка пуховика краще його чищення і прання будинку

"Итальянская Химчистка" в Киеве - пункты приема пуховиков в химчистку. Доставка заказа.

відправити забруднений пуховик в хімчистку – вигідне і правильне рішення для дбайливого догляду за виробом. Пуховик має багатошарову структуру, що не дозволяє видалити весь пил і бруд з нього в умовах домашнього прання.

Переваги хімчистки пуховика

 • Хімчистки використовують професійне обладнання.
 • Самостійно якісно виконати суху чистку пуховика та інші дії неможливо, це може привести до псування його зовнішнього вигляду, але ж ціна хімчистки пуховика, відносно нижче вартості нового.
 • Професійні чистячі склади. Побутові засоби для прання та чищення пуховика не завжди підходять для деяких типів тканин.
 • У компанії, що спеціалізується на Хімічному чищенні, проведуть правильний підбір і поєднання чистячих компонентів, необхідне для конкретного типу тканини і наповнювача: пера, пуху та ін.
 • Дуже швидкий процес сушіння виробу. Висушування пуховиків-складний етап в процесі хімчистки. У домашніх умовах він сильно затягується за часом, за рахунок цього наповнювач скочується, а на поверхні тканини з’являються розлучення і річ може знайти неприємний запах. Хімчистки мають в своєму арсеналі професійні сушарки, дуже швидко висушують виріб, зберігаючи при цьому його форму.
 • Сумлінні компанії гарантує якість послуг. Стираючи пуховик будинку за результат відповідає виключно господар пуховика. При професійній хімічній чистці Фірма гарантує якісний результат, за який несе відповідальність персонал хімчистки.

“Італійська Хімчистка» у Києві надає повний комплекс послуг для населення і корпоративних клієнтів.

 • Послуги пральні: прання одягу; натільної та постільної білизни; скатертин, серветок; махрових виробів (халати, рушники, простирадла); прання уніформи; прання спецодягу.
 • Послуги хімчистки: Одяг; Взуття; Аксесуари; текстильні вироби; штори; шкіряний одяг; хутряний одяг; пуховики.
 • Вивезення та доставка Вашого замовлення безкоштовно.
 • Пункти прийому “Італійської хімчистки” в Києві.

Телефонуйте, приходьте! “Італійська хімчистка” завжди рада надати вам якісні послуги пральні та хімчистки.


Замовити послугу