Пальто завжди асоціюється з елегантністю і аристократизмом. Це постійний елемент верхнього одягу людей, які прагнуть справити приємне враження на оточуючих. Щоб добре виглядати в будь-яких умовах і обставинах, необхідно стежити за станом речей. Правильна хімчистка пальто допомагає протягом багатьох років зберігати його первозданний зовнішній вигляд.

Хімчистка пальто – важливий етап догляду за річчю

Зовнішній вигляд людини впливає на його професійну і особисту життя. Якісні і доглянуті речі завжди презентабельно виглядають. Завдяки цьому можна без зусиль підтримувати робочий дрес-код і відчувати себе на висоті. Хімчистка одягу потрібна ще й з точки зору особистої гігієни. Тканини вбирають піт, бруд, частинки пилу з навколишнього середовища, а це небезпечно для здоров’я.

5 причин чистити пальто хоча б 1-2 рази на рік

1Правильна обробка тканин. Забруднення глибоко в’їдаються в тканини, і видалити їх самостійно практично неможливо. Професійна прання в пральні і хімчистка потрібна, щоб на 100% ліквідувати забруднення та позбутися плям.

2Захист від молі. Забруднені натуральні матеріали – рай для молі. Глибока чистка волокон тканини від пилу служить прекрасною профілактикою від комах. Верхній одяг краще чистити після закінчення сезону шкарпетки і тільки потім відправляти на зберігання.

3Дбайливе поводження з матеріалами. Найчастіше пальто шиють з делікатних тканин. Готові вироби прикрашають натуральним хутром, оригінальними гудзиками, контрастними вставками. При самостійному чищенні важко зберегти їх колір і форму. Завжди є ризик безнадійно зіпсувати річ. На професійну хімчистку пальто ціна набагато нижче, ніж на новий одяг.

4Ефективні засоби. Звичайна побутова хімія не підходить для чищення делікатних тканин. Плями, які залишаються на верхньому одязі, мають різне походження, і в кожному випадку потрібно індивідуально підбирати відповідний очищуючий склад, інакше бруд ще глибше в’їсться в тканину. Тому краще довірити чистку професіоналам.

5Гарантія якості. На хімчистку в Києві ціна формується залежно від використовуваних засобів, обладнання, накладних витрат і кваліфікації фахівців. Професійне чищення верхнього одягу не найдешевша послуга, проте результат вартий витрачених грошей: річ буде як нова.

Послугами пральні та хімчистки користуються люди, які цінують якісні речі і дбайливо до них відносяться. Добротне пальто коштує того, щоб про нього подбали, і з цим завданням найкраще впораються досвідчені співробітники профільної компанії.

Як формується ціна на хімчистку пальто?

Згодом будь-яка тканина зношується, а кольори тьмяніють. Це природний процес, але його можна сповільнити, якщо використовувати правильні хімічні склади для чищення одягу. Чим довше використовувалася річ, тим складніше вивести плями і відновити колір. Буде потрібно докласти зусиль і витратити більше часу, а значить, і ціна на хімчистку пальто буде вище.

Багато в чому вартість послуги залежить і від дизайну речі. Фахівцям доводиться враховувати специфіку крою та декору одягу, щоб жодна деталь не постраждала під час чищення. 

Якщо тканини або декоративні елементи вимагають особливо дбайливого догляду, деякі процеси виконують тільки вручну, і це може позначитися на кінцевій ціні послуги.

«Італійська хімчистка» приймає замовлення на хімчистку шкіряного одягу шуб , пальто, курток і пуховиків. У нашій компанії працюють професіонали з багаторічним стажем. Довірте нам догляд за своїми улюбленими речами, щоб носити їх довго і з задоволенням!


Замовити послугу