Дбайливе ставлення людини до власних речей – ознака відповідальності і гарного виховання. Акуратний зовнішній вигляд вже не вважається ознакою особливого статусу, але до сих пір асоціюється з елегантністю і порядністю.

Ми знаємо, як складно самостійно доглядати за делікатними речами, і пропонуємо якісну професійну хімчистку одягу, текстильного декору, килимів, штор, м’яких іграшок. Ми любимо ідеальну чистоту і вміємо приводити речі в порядок!

Історія хімчистки одягу: вам буде цікаво

Як і багато геніальні відкриття, хімчистка з’явилася завдяки безглузду випадковість. Це сталося в 1855 році у Франції. Власник фарбувальні Жан-Батист Жолли зауважив, що гас, пролита з лампи на скатертину, з’їв все плями на тканині. Жан-Батист почав експериментувати і незабаром переконався, що нафтопродукти дійсно здатні зчищати застарілий бруд з текстилю. Заповзятливий француз відразу ж відкрив першу хімчистку і запропонував свої послуги заможним співвітчизникам.

Слідом за Жолли мистецтво чистки одягу за допомогою гасу і бензину освоїли і інші підприємці. Однак у цього методу був дуже серйозний недолік. Нафтопродукти нерідко вибухали, спалахували, що призводило до великих пожеж.

Рішенням проблеми перейнявся власник хімчистки в Атланті Вільям Джозеф Стоддард. Ним було винайдено більш безпечний очищуючий склад, який в його честь був названий розчинником Стоддард.

Пізніше до засобів для хімічної чистки речей додалися розчини з хлором, перхлоретиленом (тетрахлоретіленом). А сучасні хімчистки взагалі нагадують лабораторії з численними реактивами, адже для різних тканин і поверхонь застосовуються абсолютно різні склади. Їх об’єднує лише те, що всі вони ефективно видаляють забруднення і при цьому безпечні для тканин.

Чому речі слід віддавати в хімчистку?

Є багато речей і предметів гардероба, які краще навіть не намагатися відчистити самостійно і потрібно відразу віддати професіоналам. Наприклад, килими, покривала, сумки, куртки, пуховики, пальто, шуби і великі м’які іграшки навряд чи вдасться привести в порядок за допомогою бабусиних засобів.

А от імовірність безнадійно їх зіпсувати дуже висока. Хімчистка килимів, покривал, штор обходиться набагато дешевше, ніж покупка нових, тому не варто експериментувати.

Для наших клієнтів є і додаткові вигоди хімчистки

Замовляючи хімчистку шкіряного одягу, сумок, взуття, можна відразу попросити майстрів пофарбувати їх. Ви заберете вироби в ідеальному стані. Вони будуть виглядати так само, як в день покупки.

При цьому ціна хімчистки з фарбуванням буде прийнятною, а у вас залишаться улюблені речі, до яких ви давно звикли. Бонуси – приємний запах, сяюча чистота і правильна упаковка.

Види хімічної чистки одягу, які ми застосовуємо

  1. Ручна обробка . Замшевий одяг і взуття очищають вручну. Метод підходить для речей з крихких матеріалів.
  2. Класична ПВХ-чистка . Відмінний варіант для чищення повсякденного одягу.
  3. Аквачистка . Це прання за допомогою ефективних засобів, безпечних для здоров’я. Така чистка добре підходить для дитячого одягу.

Хімічна чистка та прання текстилю, шкіряних виробів, спецодягу, килимів – це те, що ми вміємо робити дійсно добре. Навіть якщо вам здається, що річ вже ніколи не повернеться до «нормального життя», віддайте її в «Італійську хімчистку».

У нас є все обладнання , необхідне для якісного прання, сухого чищення. Найголовніше, у нас працюють люди, які вміють приводити речі в порядок і люблять свою роботу. Ми все візьмемо на себе, подбаємо про упаковку і, якщо потрібно, про безкоштовну доставку.

Запрошуємо стати нашим клієнтом! А для потенційних бізнес-партнерів передбачені спеціальні умови співпраці .

Зателефонуйте або напишіть нам , щоб дізнатися деталі і подробиці співпраці!


Замовити послугу