З застарілими плямами складно впоратися в домашніх умовах: пральні машини і звичайна побутова хімія не здатні повернути речам чистоту і первозданний зовнішній вигляд.

Зате після професійного чищення одяг буде виглядати як нова, а від плям не залишиться навіть сліду. Давайте розберемося, як здійснюється хімчистка одягу: етапи проведення обробки визначають, який річ буде в кінцевому підсумку.

Хімчистка одягу – етапи проведення від «А» до «Я»

Хімчистку одягу виконують за допомогою спеціального обладнання та професійних миючих засобів (часто на основі перхлоретілена). Завдяки потужним розчинників і спецмашин тканини повністю очищаються, при цьому їх структура не пошкоджується. Способи обробки і хімію для чистки шкіри хутра , делікатних матеріалів повинні підбирати тільки професіонали.
Хімчистка одягу включає такі етапи проведення:
1 Прийом речей в салоні. На цій стадії співробітник пункту прийому попередньо визначає методи обробки матеріалів і відповідні засоби. Залежно від особливостей речей визначаються ціни на хімчистку пуховиків, шуб, курток, делікатних предметів гардероба. Приймальник видає клієнтові квитанцію, яка розглядається як договір про надання послуг.

2 Сортування. Цю роботу виконує досвідчений професіонал, який розподіляє речі за категоріями в залежності від структури і щільності тканин, особливостей фарбування, ступеня забрудненості. Його завдання – подбати, щоб одяг стала ідеально чистою і при цьому не полиняла.

3 Виведення плям. Від складності забруднення безпосередньо залежать як ціна хімчистки пальто, куртки або піджака, так і особливості обробки речі.

4 Машинна чистка. На цьому етапі застосовують дорогу професійну техніку, яка допомагає видалити бруд з усією поверхні речі.

5 Оздоблювальний етап. Співробітники салону прасують і отпаривают чисті речі, акуратно складають їх в пакети і готують до повернення клієнтам.

Верхній одяг і взуття, вичищену і упаковану працівниками «Італійської хімчистки», можна відразу відправляти на зберігання до наступного сезону. Після хімчистки хутро, шкіра, замша і ніжні тканини виглядають як нові і повністю готові до подальшого використання.

Химчистка одежды в Киеве и Броварах. Химчистка шуб, дубленок, пуховиков

За якими критеріями підбирають хімію для чистки

Забруднення бувають різними.

Залежно від типу речовин, що залишилися на тканині, розрізняють такі види плям:

  • Розчинні. Такі забруднення з’являються при попаданні на речі масел, жирів, воску.
  • Водорозчинні. Це речовини, які повністю або частково розчиняються у воді.
  • Нерозчинні. Плями цього типу видаляють спеціальними розчинниками.

При виборі хімічних речовин професіонали враховують позначки на ярликах , де вказана основна інформація від виробників. Так, буква Р означає, що річ можна чистити перхлоретиленом або тетрахлоретіленом, F попереджає про горючості матеріалів, а буква W «дає добро» на вологу чистку.

Хімчистка взуття і одягу – важливий захід по догляду за речами, до якого варто поставитися дуже уважно. Перш ніж прийняти остаточне рішення, ознайомтеся з відгуками про найближчих салонах і виберіть кращий.

Адреси хімчистки можна знайти на нашому сайті. Гарантуємо, в салоні «Італійської хімчистки» вашим речам повернуть первозданний вигляд!


Замовити послугу