М’які переливи світла на виробах з натурального хутра заворожують. Хутряна одяг рятує в будь-які морози і розкішно виглядає, але догляд за нею – непросте завдання. 

Іноді люди навіть відмовляють собі в покупці дорогих елегантних речей з хутряною обробкою тільки тому, що звикли до думки про складне догляді. Втім, якщо довірити його професіоналам, для побоювань немає підстав. Доручіть хімчистку хутра нашим співробітникам, і він знову заіскрилися на сонці, як в день покупки.

Хімчистка хутряних виробів – складний багатоетапний процес

Беручи замовлення на хімчистку хутряних виробів , працівники «Італійської хімчистки» не тільки видаляють забруднення і виводять плями, але і відновлюють структуру і зовнішній вигляд матеріалів. Ціна послуги не зазнає вас в шок, повірте.

Чистка хутра – це комплексний захід, який включає кілька процесів:

  • власне чистку;
  • сушку;
  • жирування;
  • прасування;
  • обробку за допомогою ворсувальних машинки;
  • антистатичну обробку.

Методи чистки хутра підбирають індивідуально. Наші фахівці дбають про те, щоб кожна деталь одягу була в ідеальному стані. Декоративні гудзики, гачки, прикраси, фурнітура – все це захищене під час чистки виробів. На них не потрапляють речовини, якими обробляють хутро, тому немає ризику зіпсувати делікатний декор.

Головне правило, якого слід дотримуватися при хімчистці хутряних виробів, -регулярність. Речі слід приводити в порядок кожен сезон. Багато хто забуває про це, адже завдяки своїй особливій структурі хутро приховує забруднення. Однак якщо ігнорувати необхідність чистки занадто довго, буде набагато складніше повернути речам первісний розкішний вигляд. Правильний і своєчасний догляд в рази подовжує термін служби хутра.

Особливості сухої хімчистки дублянок

Дублянки слід чистити щосезону, навіть якщо на них немає видимих ​​плям. Це допоможе зберегти зовнішній вигляд речей, продовжити термін їх служби і захистить від молі. Для професійної хімчистки дублянок використовують спеціальні склади на основі перхлоретілена. Такі засоби не викликають усадки речей, освіжають кольору, зберігають гідрофобні властивості матеріалів.

При чищенні хутряних речей і дублянок потрібно враховувати, що:

  • внутрішня сторона одягу вбирає піт, запахи від шкіри і парфумерії;
  • на зовнішній стороні осідають курна суспензія, продукти згоряння від роботи двигунів автомобілів, бризки бруду;
  • натуральні матеріали забруднюються зсередини і зовні, адсорбують вологу і деформуються, через що знижується їх еластичність.

Фахівці «Італійської хімчистки» нагадують, що дублянки і хутряні вироби не можна чистити в домашніх умовах, особливо якщо на них є незнімна фурнітура, деталі з різних за фактурою матеріалів. Найчастіше це призводить до деформації, усадки речей, а фурнітура псується. Довірте догляд за своїм одягом справжнім професіоналам!

Адреси приймальних пунктів «Італійської хімчистки» вказані на карті. Напевно один з них знаходиться в зручному для вас районі Києва. Приносьте речі для якісної чистки і відновлення їх зовнішнього вигляду! Ми підберемо необхідне обладнання і хімічні склади, подбаємо про якісну чищенні, індивідуальній упаковці та доставку вашого замовлення. Якщо у вас є питання, напишіть або зателефонуйте!


Замовити послугу