Дублянка – виключно теплий верхній одяг. Як правило, в ній виникає потреба тільки в періоди лютих морозів, а це всього кілька тижнів на рік. 

Багато власниці взагалі не вважають за потрібне чистити дублянки, адже вони мало заношувати. І це в корені неправильна позиція! Хімчистка дублянок не просто необхідна, а життєво важлива для довгої експлуатації речі, збереження її властивостей і зовнішнього вигляду.

5 причин регулярно проводити хімчистку дублянок

Є кілька вагомих аргументів на користь регулярної хімчистки шкіри, дублянок, шуб:

1Зовнішні забруднення. Овчина – натуральний дихаючий матеріал. Коли на неї потрапляють краплі вологи і пил, виходить брудна суміш, яка забиває пори. Навіть найякісніша просочення не здатна довго протистояти таким забруднень, і порушується мікроциркуляція повітря всередині матеріалу.

2Пот, частинки шкіри. Внутрішня поверхня вироби вбирає піт, запахи тіла, духів, на ній осідають омертвілі частинки шкіри і волокна тканин з іншого одягу. Все це створює шар бруду, через що знижується здатність дублянки утримувати тепло. З кожним роком нечищена річ все гірше захищає від вітру і морозу.

3Плями. На дублянку потрапляють краплі брудної води з дахів, з-під коліс автомобілів і т.д. Не виключено поява плям від їжі, напоїв, пролитих рідин. Все це призводить до погіршення зовнішнього вигляду виробу.

4Деформація. Пори овчини вбирають воду. Якщо нова річ ще добре захищена просоченням, то з кожним роком її шар зменшується і цей процес відбувається все інтенсивніше. Набряклий матеріал деформується, і дублянка втрачає привабливість. З тієї ж причини необхідна регулярна чистка нубуку .

5Розмноження бактерій і молі. Зовнішні та внутрішні забруднення – благодатний грунт для розмноження хвороботворних мікробів, і це потенційно небезпечно для здоров’я власника речі і всієї його родини. Крім того, засмальцьовані вироби з натуральних матеріалів обожнює моль. Ризик пошкодження гарної речі зростає в рази.

Чтобы верхняя одежда годами сохраняла свои свойства и внешний вид, необходима регулярная химчистка меха, дубленок, кожи. Самое разумное решение – приносить зимние вещи в профильные салоны после каждого сезона. Специалисты почистят, подкрасят, восстановят их и аккуратно упакуют. В этой же упаковке одежду можно хранить до следующей зимы.

Преимущества сухой химчистки шуб и дубленок

Различают сухую и мокрую чистку.

  • сухая чистка проводится с помощью специальных гранулированных средств;
  • мокрая чистка включает обработку водой с моющими веществами.
Натуральне хутро погано переносить вологу, тому ні шуби, ні дублянки можна прати і мочити. Вироби неминуче втратять форму і привабливість.

Перш ніж віднести верхній одяг в салон, почитайте відгуки про хімчистці, знайдіть контактні дані компанії і переконайтеся, що вона використовує технологію сухого чищення. 

Краще втратити кілька хвилин, ніж дорогу і красиву річ. Сухі хімічні склади дбайливо відокремлюють частинки бруду, не пошкоджуючи ворсинки хутра, овчину, фурнітуру. Чистячі засоби не вступають в реакцію з барвниками, тому немає ризику зміни кольору.

Перелік послуг пралень і хімчисток не обмежується простий боротьбою з забрудненнями. Фахівці «Італійської хімчистки» реставрують верхній одяг, що втратила форму і фактуру, відновлюють і освіжають кольору. Знайдіть адресу хімчистки , яка розташована найближче до вашого будинку, і принесіть нам свою улюблену річ. Ми подбаємо, щоб вона прослужила вам ще не один рік.


Замовити послугу