Натуральна дублянка – дорога річ, зате вона коштує витрачених грошей: презентабельно виглядає, надійно захищає від вітру і морозу. 

Дублянку купують не на один сезон, а на кілька років, тому питання правильного догляду за нею дуже актуальне. Такий одяг не можна чистити в домашніх умовах, так як єдиний результат, якого можна досягти – зіпсована річ, необхідність купувати нову і поганий настрій. Правильне рішення – хімчистка дублянок у фахівців.

«Італійська хімчистка» в Києві пропонує такі послуги:

Ми гарантуємо, що приведемо до ладу вашу одяг. Вона прослужить ще кілька років, не втрачаючи первозданного зовнішнього вигляду. Наші співробітники не просто очистять речі від забруднень, але і відновлять колір, оброблять жируючими засобами, що додають матеріалами блиск і еластичність.

Після чистки вашу дублянку покриють водовідштовхувальними і антистатичними складами, і це запобіжить сильне забруднення в майбутньому. Ціна чистки дублянки залежить від її розміру.

Навіщо потрібна хімчистка дублянок, одягу зі шкіри та хутра?

Навіть якщо ви рідко одягаєте дублянку або шубу, її все одно треба чистити. В іншому випадку в одязі заведеться міль, і пошкодження від неї буде практично неможливо виправити. Якщо ж ви носите цю річ регулярно, без чистки взагалі не обійтися.

Існує кілька типів забруднень:

  • В підкладку верхнього одягу вбираються виділення шкіри людини, духи, сторонні аромати, залишаються частки шкіри, волосся. В результаті виходять жиросодержащие суміші, через які з’являються плями на внутрішній стороні речей, неприємний запах.
  • Зовнішня сторона виробів піддається агресивному впливу навколишнього середовища. Це частинки пилу, бризки, продукти згоряння автомобільних двигунів. Вони в’їдаються в поверхні, залишають плями, які складно вивести звичайними засобами.

Щоб верхня одяг не деформувалася, зберігала пристойний зовнішній вигляд і властивості, необхідна хімчистка. Професіонали використовують спеціальні засоби і різні технології. Вибирати підходящу методику повинен тільки кваліфікований фахівець.

Види хімчистки хутра, нубуку, шкіри

Професійні засоби для сухого чищення включають перхлоретілен або вуглеводень. Ці речовини розчиняють забруднення, але не пошкоджують матеріали.

Завдання технолога хімчистки – підібрати правильні склади для кожної конкретної речі.

Вiди засобів, концентрація і спосіб застосування залежать від багатьох чинників:

  • типу матеріалу,
  • ступеня зносу речі,
  • особливостей обробки і декору.

У деяких випадках фахівці застосовують метод аквачистки, який передбачає щадну чистку із застосуванням води і різних хімічних складів. Ця технологія підходить далеко не для кожної речі, тому має сенс уточнити, які методи використовують співробітники обраної вами хімчистки.

«Італійська хімчистка» створена для людей, які бережуть свої речі і містять їх в ідеальному порядку. Адреси хімчисток можна побачити на карті. Виберіть пункт прийому поруч з вашим будинком і приносите одяг кваліфікованим фахівцям.

Ми гарантуємо високу якість послуг, доброзичливе ставлення, індивідуальний підхід до вибору технології чистки кожної речі. Якщо потрібно, ми самі заберемо і доставимо ваше замовлення. Приходьте або дзвоніть! Ми будемо раді вам.


Замовити послугу