Верхній одяг з натуральних матеріалів потребує дбайливого догляду, і його часто неможливо забезпечити в домашніх умовах. Особливо багато труднощів виникає з пуховими куртками. Вони відмінно зігрівають в найлютіші морози, але після чистки в звичайній пральній машині пух звалюється і втрачає свої властивості. Щоб річ служила довго, необхідна хімчистка пухових курток (пуховиків). Потрібно підібрати таку компанію, яка виконає це завдання максимально якісно.

Важлива інформація для клієнтів хімчистки

Клієнти пралень і хімчисток повинні бути впевнені, що звертаються до справжніх професіоналів, які зможуть забезпечити належний догляд за їх речами. Тому компанія «Італійська хімчистка» в Києві надає вичерпну інформацію про себе. Всі документи в прийомних пунктах компанії розміщені на видному місці:

  • Повна назва фірми, юридичний адресу хімчистки , контактна інформація.
  • Графік роботи пункту прийому речей.
  • Закон про захист прав споживачів”.
  • Перелік стандартів якості, сертифікати.
  • Список послуг і розцінки на них.

Всі ці документи несуть корисну інформацію, і клієнтові варто ознайомитися з ними, щоб згодом не було сюрпризів.

Прийом в хімчистку пухових курток (пуховиків)

Професійна хімчистка одягу – багатоетапний процес, і починається він з підготовки речей. При прийманні співробітники салону уважно оглядають їх, обговорюють з клієнтом нюанси і визначають точну ціну послуги. Фахівці вирішують, які саме підготовчі заходи потрібні, і виконують їх.

При підготовці речі до чищення іноді доводиться знімати гудзики, фурнітуру, декоративні елементи. Потім співробітники компанії так само акуратно пришивають їх на місце. Ці роботи теж входять в ціну хімчистки пуховика.

Якщо при огляді будуть виявлені дефекти тканини, фахівець повинен попередити клієнта про підвищені ризики для речі. Всі ці нюанси вказують в квитанції, яку співробітник компанії видає клієнтові, приймаючи замовлення на хімчистку куртки. Щоб надалі не було взаємних претензій, документ підписують обидві сторони.

Квитанція – це договір між клієнтом і компанією про надання послуг пральні або хімчистки. На нього орієнтуються в спірних ситуаціях. Тому квитанцію оформляють у двох примірниках, один з яких видається клієнту, а другий залишається у адміністратора.

Сложности, возникающие при химчистке одежды

Большая часть трудностей при химчистке кожаной одежды, пальто, пуховиков связана с качеством изделий.

  • Дешевые нестойкие красители иногда вступают в химическую реакцию с чистящими составами. Если при окрашивании были допущены технологические ошибки, сотрудникам химчистки приходится особенно тщательно подбирать средства, и не всегда удается сохранить вещь в идеальном состоянии.
  • Сложности могут возникнуть и при работе с комбинированными материалами, когда различные детали одежды приходится чистить разными составами.

Поэтому клиентам следует внимательно прислушиваться к рекомендациям специалистов, принимающих вещи в химчистку, и доверять их опыту. Сотрудники компании предупредят о возможных рисках.

Еще одна проблема, которая может сказаться на качестве чистки, – высокая степень изношенности вещей. По статистике, европейским клининговым компаниям гораздо реже, чем украинским, приходится сталкиваться с сильными загрязнениями при приеме в химчистку пуховиков, дубленок и шуб. Это связано с большим количеством пыли и грязи на улицах и менее бережным отношением украинцев к вещам.

Щоб пуховик після чистки зберіг свій колір і форму, його слід приводити в порядок хоча б раз на рік, а краще два.

Співробітники «Італійської хімчистки» радять чистити верхній одяг після закінчення кожного сезону. Фахівці видалять всі забруднення, відновлять колір і акуратно упакують річ. Вам залишиться тільки помістити її на зберігання до наступного сезону. Звертайтеся!


Замовити послугу