Шикарний, що переливається на сонці хутро йде кожній жінці, тому шуби ніколи не вийдуть з моди. Однак догляд за таким одягом вимагає особливої уваги. Шуби не можна прати і чистити самостійно. Це неминуче призведе до псування виробу, і воно вже не підлягатиме відновленню.

Чистка хутра – завдання для професіоналів. Тільки співробітники хімчистки зможуть правильно підібрати потрібні засоби та обладнання, щоб повернути шубі або хутряний обробці її розкішний первісний вигляд.

Кому довірити чистку хутра?

Для початку слід знайти адресу хімчистки , розташованої неподалік від будинку або місця роботи. Вам обов’язково варто попередньо відвідати салон і з’ясувати деякі нюанси. 

Дізнайтеся, чи є в ньому спеціальні засоби для полірування, хімчистки хутра, обладнання для ремонту виробів і прасувальні машини. 

Наявність дорогого імпортного обладнання означає, що салон піклується про репутацію і зможе виконати роботу на високому рівні.

У перелік послуг пралень і хімчисток включений комплекс заходів по догляду за речами. Так, хутро не тільки ретельно очищають від забруднень, але і полірують, відновлюють колір. 

Співробітники салону повинні віддавати виріб придатним для шкарпетки і відмінно виглядають. Якщо є які-небудь дефекти, що утрудняють хімчистку шуби, їх виявляють ще на етапі приймання речі і попереджають клієнта.

«Італійська хімчистка» в Києві оснащена всім необхідним для дбайливого догляду за верхнім одягом. Це висококласне італійське обладнання для сухого чищення MAESTRELLI, промислові пральні та сушильні машини GMP. Багато операцій виконуються вручну за допомогою спеціалізованих засобів. Хімічні склади підбирають кваліфіковані технологи.

Хімчистка шуб: популярні засоби і технології

Хутряні вироби надзвичайно вимогливі до догляду. Якщо їх випрати, вони сядуть, деформуються, а ворсинки хутра звалятися, втратять блиск. Випрану шубу неможливо відновити, її доведеться просто викинути.

Тому для хутра використовують технології сухої і делікатного чищення:

  • відкатку в тирсі деревини та спеціальних гранулах;
  • чистку перхлоретиленом або Гідрокарбон.

Перхлоретілен і Гідрокарбон – це органічні розчинники, якими обробляють делікатні вироби.

  • Гидрокарбон підходить для хімчистки пальто з хутряною обробкою або шуби, якщо річ не сильно забруднена і в хорошому стані. Речовина дбайливо доглядає за хутром, але не здатний вивести плями і застарілий бруд. Його не використовують для чищення підкладки.
  • Сильні забруднення видаляють за допомогою перхлоретілена. Після обробки хутро стає шовковистим, «живим». Він переливається, а ворсинки знаходять колишню м’якість. Отчіщенние перхлоретиленом шубу відпрасовувати, відновлюють декор, після чого упаковують, щоб повернути клієнту.

Пам’ятка для власниць натуральних шуб

Співробітники «Італійської хімчистки» володіють колосальним досвідом догляду за шубами і виробами з хутряною обробкою. 

Прислухайтеся до наших рекомендацій:

1Не можна прати шубу. Це категорично заборонено.

2Не використовуйте популярні «народні засоби» для чистки хутра. Оцет, крохмаль, бензин, перекис водню, які радять «умільці», здатні привести шубу в повну непридатність.

3Не економте на догляді за хорошими речами і звертайтеся за послугою хімчистки хутра тільки в профільні салони. Тим більше, що ціна чистки шуб і хутряних виробів – в бюджетному сегменті.

4Здавайте шубу в хімчистку хоча б раз на рік.

«Італійська хімчистка» надає послуги хімчистки та пральні протягом багатьох років. Ми будемо раді, якщо ви звернетеся саме в наш салон і довірите нам догляд за вашими улюбленими речами.

Гарантуємо, кожен виріб буде ретельно вичищено, відпрасовані і упаковано. Ви отримаєте одяг в ідеальному стані і будете носити із задоволенням.


Замовити послугу