Фахівці «Італійської хімчистки» переконані, що практично будь-який шкіряній речі можна повернути первісний зовнішній вигляд. Якщо на вашій куртці, дублянці або сумці з’явилися плями, потертості і тріщини, не поспішайте розлучатися з нею.

Чистка шкіряних виробів – вирішення проблеми. Довірте нам чистку куртки, сумки, взуття , і через час ви отримаєте оновлені речі, які прослужать ще кілька років.

Відновлення та чистка шкіряних виробів

Шкіра – універсальний матеріал. Вона довговічна, міцна і презентабельно виглядає. Красиві шкіряні аксесуари служать своєрідною ознакою статусу, адже це дорогі речі, які не кожен може собі дозволити.

При всій практичності і естетичної цінності матеріал має один істотний недолік: він дуже примхливий у догляді. Але є і хороша новина: правильна хімчистка шкіри може повністю відновити виріб.

Потертості, тріщини і порізи – це не вирок. Їх можна замаскувати, а колір – відновити. Комплексна послуга хімчистки шкіряних виробів передбачає не тільки виведення плям, але жирування – операцію, яка повертає матеріалу лиск і презентабельний зовнішній вигляд. Навіть сама поношена куртка або сумка буде придатною для подальшого використання, а недоліки стануть абсолютно непомітними.

Після сезону носіння знайдіть адресу хімчистки поруч з будинків і принесіть нам свою куртку або сумку! У наших салонах ви також можете замовити чистку і відновлення шкіряних аксесуарів, інтер’єрного декору, послуги пральні .

Що включає послуга хімчистки шкіри?

Іноді клієнтів дивує, що якісну хімчистку шкіряного одягу неможливо виконати в лічені години. Це дійсно складний процес, який включає кілька операцій:

1Чистка від забруднень. Фахівці очищають всю поверхню речі і окремо обробляють плями. Для цього використовуються дорогі хімічні склади, які впливають тільки на бруд, але не на саму шкіру або барвники. Структура матеріалів не змінюється.

2Жирування. В процесі експлуатації шкіра стає більш грубою і ламкою. Це відбувається через вплив бруду, пилу, сонячних променів, вітру і хімічних засобів. Процедура жирування потрібна, щоб компенсувати негативні впливи. Після хімчистки куртка або сумка стає такою ж еластичною і м’якою, як була в момент покупки. Колір не псується.

3Реставрація. Правильна обробка шкіри здатна повернути до життя саму, здавалося б, безнадійну річ. У салонах є спеціалізовані засоби, які повністю відновлюють форму і фактуру пошкодженого матеріалу.

4Відновлення кольору. Багато клієнтів відзначають, що після пральні та хімчистки речі виглядають краще, ніж в магазині. Це правда. У салонах є спеціальні барвники і склади, за допомогою яких можна освіжити колір будь-якого виробу і на 100% замаскувати пошкодження.

5Вологовідштовхувальним захист. Шкіряні куртки прекрасно захищають від вітру і вологи, зберігають тепло. Згодом ці властивості погіршуються, тому в процесі хімчистки взуття і одягу фахівці обробляють вироби водовідштовхувальними складами.

Ваша улюблена куртка або сумочка легко може знайти друге життя. Подбайте про неї і віднесіть в «Італійську хімчистку» вже сьогодні. Ми вміємо доглядати за шкіряними виробами та повертаємо їм первозданний вигляд. Дайте шанс своєї улюбленої речі, і вона повернеться до вас в ідеальному стані. Тепер справа тільки за вами … прийміть правильне рішення!


Замовити послугу